Konečné výsledky kategorie                                              20.9.2008 18:38:10
                                                
   ===ČSOB-SBK======================================================Orienteering Organiser===
    
    
   Konečné výsledky kategorie: D10N        2.0km   20m 5k  
   --------------------------------------------------------------------------------
     1.Grycová Veronika      Klub turistů a lyžař YBM9851 C      26.33  +      0.00
     2.Firešová Markéta      SK Žabovřesky Brno   ZBM9951 C      33.08  +      6.35
     3.Hlaváčová Anežka      TJ Tesla Brno        TBM0199 C      35.09  +      8.36
     4.Chroustová Šárka      VSK MZLU Brno        VBM9851 C      35.37  +      9.04
     5.Malivánková Eva       SK Žabovřesky Brno   ZBM9952 C      45.58  +     19.25
     6.Dobšovičová Tereza    TJ Průkopník Brno    UBM9853 C      49.00  +     22.27
    
   Konečné výsledky kategorie: D12         2.0km   20m 6k  
   --------------------------------------------------------------------------------
     1.Sedláková Petra       KOB Moira Brno       ABM9851 B      22.25  +      0.00
     2.Čížková Markéta       TJ Spartak Adamov    ADA9652 C      27.00  +      4.35
     3.Hovořáková Anna       VSK MZLU Brno        VBM9652 C      28.43  +      6.18
     4.Nedbálková Hana       SK Žabovřesky Brno   ZBM9755 C      29.18  +      6.53
     5.Syrovátková Vladimíra KOB Moira Brno       ABM9751 C      32.12  +      9.47
     6.Koporová Lenka        SK Žabovřesky Brno   ZBM9753 C      44.18  +     21.53
       Žaliová Denisa        TJ Průkopník Brno    UBM9752 C  DISK              
    
   Konečné výsledky kategorie: D14         3.0km   45m 8k  
   --------------------------------------------------------------------------------
     1.Chroustová Lenka      VSK MZLU Brno        VBM9451 C      31.22  +      0.00
     2.Otrusinová Jana       KOB Moira Brno       ABM9560 B      44.52  +     13.30
    
   Konečné výsledky kategorie: D16         3.7km   60m 8k  
   --------------------------------------------------------------------------------
     1.Tesařová Markéta      SK Žabovřesky Brno   ZBM9456 B      28.10  +      0.00
     2.Blažková Blažková     SK Radioklub Blansko RBK            56.40  +     28.30
     3.Hegerová Petra        SK Radioklub Blansko RBK9355 C      76.38  +     48.28
    
   Konečné výsledky kategorie: D21C        5.9km  100m 12k  
   ---------------------------------------------------------------------------------
     1.Klajblová Kristýna    TJ Tesla Brno        TBM8555 C      59.30  +      0.00  
     2.Hulsey Martina        TJ Tesla Brno        TBM7777 C      62.22  +      2.52  
     3.Minaříková Zuzana     TJ Tesla Brno        TBM8998 C      75.03  +     15.33  
     4.Vemolova Barbora      TJ Průkopník Brno    UBM7751 C      89.11  +     29.41  
     5.Minaříková Michaela   TJ Tesla Brno        TBM8668 C     107.25  +     47.55  
    
   Konečné výsledky kategorie: D21D        3.7km   60m 8k  
   ---------------------------------------------------------------------------------
     1.Lukášová Lenka        TJ Tesla Brno        TBM6653 C      47.20  +      0.00  
     2.Otrusinová Helena     KOB Moira Brno       ABM7054 C      53.00  +      5.40  
     3.Odstrčilová Hana      Příchozí             XX10001        64.16  +     16.56  
    
   Konečné výsledky kategorie: D35         4.9km  100m 11k  
   ---------------------------------------------------------------------------------
     1.Holíková Kateřina     TJ Tesla Brno        TBM7371 C      46.48  +      0.00
     2.Kubáňová Jana         TJ Tesla Brno        TBM7275 C      47.59  +      1.11
     3.Chroustová Petra      VSK MZLU Brno        VBM6655 C      50.14  +      3.26
     4.Jemelíková Lada       VSK MZLU Brno        VBM6555 C      53.41  +      6.53
     5.Grycová Jana          TJ Tesla Brno        TBM6969 C      58.07  +     11.19
     6.Mokrá Regina          KOB Moira Brno       ABM6854 C      60.25  +     13.37
     7.Sedláčková Jana       Sokol Holešov        HLV7060 C      61.50  +     15.02
     8.Karásková Marcela     KOB Železárny Prostě ZPV6970 C      66.08  +     19.20
     9.Kostelková Jitka      TJ Tesla Brno        TBM6777 C      67.00  +     20.12
    10.Hlaváčová Šárka       TJ Tesla Brno        TBM7258 C      70.16  +     23.28
    11.Klimánková Eva        Klub turistů a lyžař YBM7351 C      71.47  +     24.59
    12.Obrátilová Naďa       KOB Moira Brno       ABM6654 C      74.24  +     27.36
    13.Schvarzová Kamila                                         75.42  +     28.54
    14.Tesařová Jitka        SK Radioklub Blansko RBK6451 C      77.24  +     30.36
    15.Hrušková Lenka        Klub turistů a lyžař YBM6251 C      85.02  +     38.14
    16.Tomanová Elena        Klub turistů a lyžař YBM6666 C      97.46  +     50.58
    
   Konečné výsledky kategorie: D45         3.8km   70m 10k  
   ----------------------------------------------------------------------------------
     1.Procházková Helena    TJ Tesla Brno        TBM5351 C      47.07  +      0.00
     2.Jašková Monika        TJ Tesla Brno        TBM6363 C      49.31  +      2.24
     3.Kabáthová Jitka       SK Žabovřesky Brno   ZBM5582 C      59.26  +     12.19
     4.Hegerová Ivana        SK Radioklub Blansko RBK5851 C     109.01  +     61.54
    
   Konečné výsledky kategorie: D55         2.5km   35m 7k  
   ------------------------------------------------------------------------------------------
     1.Machová Hana          Klub turistů a lyžař YBM3851 C      41.43  +      0.00
    
   Konečné výsledky kategorie: H10N        2.0km   20m 5k  
   ------------------------------------------------------------------------------------------
     1.Starčuk Zenon         Klub turistů a lyžař YBM9901 C      25.59  +      0.00
     2.Šnyrch Tomáš          KOB Moira Brno       ABM9919 C      26.45  +      0.46
     3.Čoupek Dominik        SK Radioklub Blansko RBK9902 C      28.17  +      2.18
     4.Šnyrch Jakub          KOB Moira Brno       ABM9906 C      28.24  +      2.25
     5.Procházka Jiří        SK Žabovřesky Brno   ZBM9805 C      30.22  +      4.23
     6.Gryc Vojtěch          TJ Tesla Brno        TBM0002        33.24  +      7.25
     7.Blažek Jan            SK Radioklub Blansko RBK9901 C      37.51  +     11.52
     8.Soška Marek           Klub turistů a lyžař YBM9801 C      50.32  +     24.33
    
   Konečné výsledky kategorie: H12         2.8km   35m 8k  
   ------------------------------------------------------------------------------------------
     1.Kadlec Michal         KPKS BETA Brno       BBM9602 B      37.05  +      0.00
     2.Hlaváč Ondřej         TJ Tesla Brno        TBM9901 C      40.38  +      3.33
     3.Ptáček Patrik         KPKS BETA Brno       BBM9800 B      40.42  +      3.37
     4.Sedláček Ondřej       Sokol Holešov        HLV9732 C      47.40  +     10.35
     5.Šplíchal Marek        SK Žabovřesky Brno   ZBM9710 C      57.29  +     20.24
    MS Schwarz David                                        MS  104.18  +     67.13
    
   Konečné výsledky kategorie: H14         4.3km   80m 11k  
   ------------------------------------------------------------------------------------------
     1.Záděra Pavel          KPKS BETA Brno       BBM9500 B      36.28  +      0.00
     2.Ptáček Pavel          KPKS BETA Brno       BBM9600 B      40.43  +      4.15
     3.Obrátil Štěpán        KOB Moira Brno       ABM9409 B      43.31  +      7.03
     4.Suchý Václav          KOB Moira Brno       ABM9404 B      47.05  +     10.37
    
   Konečné výsledky kategorie: H16         5.4km  100m 14k  
   ------------------------------------------------------------------------------------------
     1.Mokrý Ondřej          KOB Moira Brno       ABM9410 B      48.50  +      0.00
     2.Toman Filip           KOB Moira Brno       ABM9309 B      67.05  +     18.15
       Kučera Kryštof        VSK MZLU Brno        VBM9204 C  DISK              
       Šeda Martin           VSK MZLU Brno        VBM9206 C  DISK              
    
   Konečné výsledky kategorie: H21C        8.6km  190m 17k  
   ------------------------------------------------------------------------------------------
     1.Vedra David           Příchozí             XX30002        57.30  +      0.00  
     2.Lexa Matěj            SK Žabovřesky Brno   ZBM6601 C      63.41  +      6.11  
     3.Hlaváč Jiří           TJ Tesla Brno        TBM6116 C      65.06  +      7.36  
     4.Šindelka Antonín      SK Radioklub Blansko RBK7215        65.54  +      8.24  
     5.Strejček Petr         TJ Tesla Brno        TBM7228 C      66.05  +      8.35  
     6.Matula Petr           TJ Spartak Adamov    ADA8202        66.57  +      9.27  
     7.Dvořáček Petr         TJ Tesla Brno        TBM7013 C      69.15  +     11.45  
     8.Zámečník David        SK Žabovřesky Brno   ZBM7549 C      70.31  +     13.01  
     9.Ehl Jiří              SK Žabovřesky Brno   ZBM7701        70.59  +     13.29  
    10.Minařík Luboš         TJ Tesla Brno        TBM5711 C      74.17  +     16.47  
    11.Kasal Vít             KOB Start Blansko    SBK7540        91.28  +     33.58  
    12.Schwab Martin         TJ Tesla Brno        TBM8101 C      91.36  +     34.06  
    13.Daněk Roman           KOB Start Blansko    SBK7541       108.34  +     51.04  
    
   Konečné výsledky kategorie: H21D        5.4km  100m 14k  
   ------------------------------------------------------------------------------------------
     1.Gryc Jan              TJ Tesla Brno        TBM6709        53.36  +      0.00  
    
   Konečné výsledky kategorie: H35         7.2km  160m 12k  
   ------------------------------------------------------------------------------------------
     1.Galík Pavel           Příchozí             XX40001        55.32  +      0.00
     2.Adámek Libor          KOB Moira Brno       ABM6707 C      57.45  +      2.13
     3.Gross Michal          KOB Moira Brno       ABM6946 C      61.25  +      5.53
     4.Sedláček Jaroslav     Sokol Holešov        HLV6404 C      64.27  +      8.55
     5.Čížek Petr            TJ Spartak Adamov    ADA7101 C      64.34  +      9.02
     6.Uhman Petr            TJ Tesla Brno        TBM51          65.26  +      9.54
     7.Sponar Jan            TJ Tesla Brno        TBM5004 C      68.02  +     12.30
     8.Horký Tomáš           TJ Tesla Brno        TBM6747 C      80.21  +     24.49
     9.Starčuk Zenon         Klub turistů a lyžař YBM6202 C      99.31  +     43.59
       Hulsey Keith          TJ Tesla Brno        TBM7007 C  DISK              
    
   Konečné výsledky kategorie: H45         5.8km  110m 13k  
   ------------------------------------------------------------------------------------------
     1.Zabloudil Pavel       TJ Tesla Brno        TBM5003 C      57.28  +      0.00
     2.Jašek Milan           TJ Tesla Brno        TBM6201 C      64.56  +      7.28
     3.Greguš Miloš          TJ Loko-Ingstav Brno LBM6212 C      74.51  +     17.23
     4.Štěpánek Jiří         TJ Loko-Ingstav Brno LBM5401 C      78.26  +     20.58
     5.Šmerk Pavel           Klub turistů a lyžař YBM4135 C     109.56  +     52.28
    
   Konečné výsledky kategorie: H55         4.2km   80m 10k  
   ------------------------------------------------------------------------------------------
     1.Procházka Jan         TJ Tesla Brno        TBM4907 C      43.47  +      0.00
     2.Dufek Jan             TJ Tesla Brno        TBM4231 C      46.19  +      2.32
     3.Durmon Petr           TJ Tesla Brno        TBM4501 C      49.44  +      5.57
     4.Komínek Jiří          TJ Tesla Brno        TBM4639 C      52.21  +      8.34
    
   Konečné výsledky kategorie: HDR         2.1km   20m 5k  
   ------------------------------------------------------------------------------------------
     1.Špringl Tomáš         Klub turistů a lyžař YBM9903 C      24.06  +      0.00
     2.Blatný Jan            KOB Moira Brno       ABM0008 C      27.58  +      3.52
     3.Adámek Filip          KOB Moira Brno       ABM0101 C      28.36  +      4.30
     4.Humlíček Tomáš        SK Žabovřesky Brno   ZBM0101 C      31.01  +      6.55
     5.Čížková Eliška        TJ Spartak Adamov    ADA0051 C      31.18  +      7.12
     6.Hošťálková Barbora    KOB Železárny Prostě ZPV            31.52  +      7.46
     7.Horký Petr            TJ Průkopník Brno    UBM0102 C      36.01  +     11.55
     8.Chroustová Michaela   VSK MZLU Brno        VBM0451 C      37.20  +     13.14
     9.Soška Petr            Klub turistů a lyžař YBM0201 C      37.38  +     13.32
    10.Odstrčilová Šárka     Příchozí             XX10003        38.35  +     14.29
    11.Chmelík Albert        VSK MZLU Brno        VBM0002        41.31  +     17.25
    12.Šnyrch František                                          45.45  +     21.39
    13.Karásek Matyáš        KOB Železárny Prostě ZPV            47.22  +     23.16
    14.Tichá Michaela        KOB Moira Brno       ABM0158 C      49.28  +     25.22
    15.Jirgl Pavel           Klub turistů a lyžař YBM0301 C      50.19  +     26.13
    16.Vemola Jiří           TJ Průkopník Brno    UBM0301 C      50.50  +     26.44
    17.Ivánek Libor          KOB Start Blansko    SBK0001        52.57  +     28.51
    18.Gryc Ondřej           TJ Tesla Brno        TBM0001        72.18  +     48.12
    19.Vedrová Ela           Příchozí             XX30001        78.57  +     54.51
    20.Pospíšil Jan          TJ Spartak První Brn PBM           101.46  +     77.40
    
   Konečné výsledky kategorie: P           3.1km   30m 8k  
   ------------------------------------------------------------------------------------------
     1.Humlíček René         TJ Průkopník Brno    UBM7101 C      27.06  +      0.00
     2.Konečný Petr          TJ Loko-Ingstav Brno LBM7601        31.47  +      4.41
     3.Ehlová Pavla          SK Žabovřesky Brno   ZBM7355        31.57  +      4.51
     4.Starčuková Jana       Klub turistů a lyžař YBM6451 C      38.37  +     11.31
     5.Hájková Radka         KOB Moira Brno       ABM            41.42  +     14.36
     6.Hájková Petra         KOB Moira Brno       ABM            41.54  +     14.48
     7.Chmelík Milan         VSK MZLU Brno        VBM0001        50.03  +     22.57
     8.Konečný František     TJ Loko-Ingstav Brno LBM4031        50.17  +     23.11
     9.Sošková Renata        Klub turistů a lyžař YBM6651 C      51.35  +     24.29
    10.Humlíčková Jana       TJ Průkopník Brno    UBM7351 C      57.43  +     30.37
    11.Blatný Martin         KOB Moira Brno       ABM6804 C      60.58  +     33.52
    12.Syrovátková Andrea                                        75.40  +     48.34
    13.Žalio René            KOB Moira Brno       ABM           116.44  +     89.38
   


© xob 2008